Dj MeSuT FAN

Bize destek olmak vede forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir..!

Join the forum, it's quick and easy

Dj MeSuT FAN

Bize destek olmak vede forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir..!

Dj MeSuT FAN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj HoTi - Dj MeSuT - Dj YüCeL - Dj MuTTaK - Gomez HaSaN

2 posters

Pes Etmek yok Pes Edersem Adam Değilim!!

djhoti
    djhoti
    Site Admin
    Site Admin

Pes Etmek yok Pes Edersem Adam Değilim!! Empty Pes Etmek yok Pes Edersem Adam Değilim!!

Mesaj tarafından djhoti Cuma Ocak 23, 2009 3:59 pm

Sitemizin 3.yılındayız bu zamana kadar kimlerle girişdik bu siteyi bir yerlere getirmek için çok kişi bıraktı siteyi ardına bakmadan,
    Bu siteyi bir arkadaşın sohbet ortamı oluşturması için bana bir site aç demesi üzerine açtım o arkadaşlarla girdik çalışmalara ilklerde sohbet sayfamız vardı,,çok kişi ile kurduk siteyi ama onlar bıraktı bırakırlar tabi Sitenin bir amacımı var idealimi var dı boştan işler gibi düşünüyorlarrr!!
    Artık bıktım gerçekten bu site işlerinden bıktım derken sitemin olmasından değil siteyle uğraşmaktan ,bütün talihsizlikler buldu nedendir bilmem site kendini bir türlü toparlayamadı, Ama 3.yılımıza grdik mcbafra.com hala bizde ve 1 gb hostumuz var her geçen zamanda yeni tasarımlarla karşınızda olacak sabit bir anasayfa olmayabilir kusurumuzu görmeyin,Ama bu site böyle içeriği değil benim için,,,

McBAFRA dır!!

Pes etmem herkes terketsin ben terketmem borumu sorumu kim ne derse desin arkadaş mcbafra bafranın ilk müzik sitesi varsa karşıtı gelsin bana sölesin
    Hepinize koaly gele McBAFRA için el ele cheers cheers bom
    djmesut
    djmesut
    Site Admin
    Site Admin

Erkek
    İl / İlçe : BAFRA
    İş/Hobiler : Dj Mesut

Site DJ
    Serbest Kürsü:
    Pes Etmek yok Pes Edersem Adam Değilim!! Left_bar_bleue20/20Pes Etmek yok Pes Edersem Adam Değilim!! Empty_bar_bleue  (20/20)

Pes Etmek yok Pes Edersem Adam Değilim!! Empty Geri: Pes Etmek yok Pes Edersem Adam Değilim!!

Mesaj tarafından djmesut Salı Ocak 27, 2009 1:43 pm

Mcbafra İçin cheers cheers cheers bom

Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2024 2:35 pm