Dj MeSuT FAN

Bize destek olmak vede forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir..!

Join the forum, it's quick and easy

Dj MeSuT FAN

Bize destek olmak vede forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir..!

Dj MeSuT FAN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj HoTi - Dj MeSuT - Dj YüCeL - Dj MuTTaK - Gomez HaSaN

2 posters

.....SERSERİ.....

cauus
    cauus
    Yüzbaşı
    Yüzbaşı

Erkek
    İl / İlçe : istanbul
    Lakap : yorgun cocuk

.....SERSERİ..... Empty .....SERSERİ.....

Mesaj tarafından cauus Çarş. Ara. 24, 2008 9:24 pm

SERSERİME:elime son kez aldım kağıt kalemi,bu sana son mektubum.Postacı son birkez haber getirecek benden sana.Canım bilirim aldırmazsın hiçbirşeye,Ne sewgiye nede hislere.Şimdi elimde bir sigara war,bu gün çok içtim.Bilirim kızacaksın"içme demiştim"diyeceksin.Ama ben yine aynı cevabı vereceğim.Dertliyim.Son kez bu kalp derdinle dolu.Artık değiştim ben.Senin umursamaz tavırlarından bıktım SERSERİM.Tamıyorum.Artık bende seni.Hani bende resmin vardıya.Arkadaşa verdim SERSERİM.Çok beğenmiş."Al senin olsun dedim".Ama dikkat etmesinide söyledim.Olurya çıkarsınız "Boynuzlamasın seni" dedim.Yüzünün şeklini görmeni isterdim SERSERİM.Bu mektup diğerine benzemiyor değil mi?Dün gece yıktın öldürdün beni SERSERİM.Dilindeki hece bir kurşun gibi saplandı.Tüm gece kanadı durmadan.Gözlerim doldu ağlayamadım.Yataklara dştüm ne zamandır.Ama ii oldu aslında.Seni umursamıyorum artık.Sen ne demiştin SERSERİM "ÜZÜLME" üzülmüyorum zaten gülüyorum.Bu acıların getirdiği mutsuzluğu seviyorum.Lanet olsun sana SERSERİM.Bu kadar değmezmiydi segimm?Bilirsin ben seni çok sevdim.Bu sana son mektubum SERSERİM.Yak istersen, istersen başkalarına okut yada ewet içip içip ağla.Ama şunu bilki bu sana son mektubum.Bundan sonra "hain" yazar mezar taşında.Bir ölüsün sen hatıralarımda...SERSERİDEN CEWAP:Bugün hiç beklemediğim bir anda mektubunu aldım GÜZELİM.Son mektubum demişsin.İnanmam sen dayanamazsın bensizliğe,erirsin bitersin günden güne.Bak ne diyorum GÜZELİM:gönlün olsun, birkaç gün daha çıkalım;sevinirsin belki.Hediye olur yada elma şekeri.Sen bensiz yapamazsın GÜZELİM.Ben senin gibi neler geçirdim elimden.Bilirim haberin yok sevmeden sevilmeden.Sen beni gerçekten sevdinmi GÜZELİM?Sana bu mektubu meyhaneden yazıyorum.Biraz önce bir kaç çocuk dövdük GÜZELİM.Onların şerefine içiyoruz.Bak GÜZELİM! ben sana demiştim hatırlamıyorum "ÜZÜLME" yazmışsın.Sahiden dedim mi?İçkiliyken herakde bilirsin "Yıktın" yazmışsın.Sahiden yıkıldın mı?Umursamazsın sanmıştım.Takmazsın die unmuştum.Ama madem beni unuttun bu sana son sözüm olsun:bende seni sevdim haberin olsun GÜZELİM...KIZIN ARKADAŞINDAN SERSERİYE:Seni tanımıyorum serseri.Ama arkadaşım seni çok sevdi."Son mektup" demişti doğru hem o seni çoktan unuttu.Seni çok beğendim be serseri.Belki seversin belkide..."GÜZELİM" demişsin bizimkine bende seni zevkli bilirdim.Ben ondan daha güzelim.Bak serseri!Ben seni ondan daha çok severim.Telefon numaramı yazıyorum arkada.Onu aradığın gibi benide ara.Ayrıca senin güzel garipleşti bu ara "Kalbim ağırıyor " diyor doktor bir teşhis koyamıyor.Amaan canım oda bir başka ağlasada gülüyorum der etrafa.Sakın unutma beni ara.SERSERİDEN ARKADAŞA:Bak kızım ben seni sevmedim daha en başta.Ben GÜZELİMİ sevdim herşeyden çok.O bana "SERSERİM" derdi canından koparcasına sen ise "SERSERİ" diyosun sokakta kalmışcasına.Senin gibi arkadaş olmaz olsun.Güzelliğe gelince kimse yarışamaz benim GÜZELİMLE yarışamaz.Şimdi bırak bunları "son mektup" derken yalan sanmıştım.Daha beter içer oldum.Her gece sarhoşum.Bir dahaki mektubunda GÜZELİMDEN bahset bana.Şimdi gerçekten mutlt mu?Hasta demiştin, kalbinden hasta...Yoksa bu aşk hastalığı mı?Benden başkası ile.......Çabuk yaz arkadaş, herşeyi arkadaş, herşeyi anlat bana.Anladımki ben GÜZELİMSİZ yaşayamam bu dünyada...ARKADAŞTAN SERSERİYE:Afedersin serseri.Yanlış yapmışım ben, o seni gerçekten çok sevmiş.Son nefesinde bile adını söyledi, yüreğim parçalandı anlayamazsın."SERSERİM" deyişini duysan gözleri kapanırken.Aşkın öyle sarmışki bedenini kaybedince yaşayamadı öldü işte.Son mektubunda ne yaptın?İçip içip alıyomusun?O şimdi mezarında yatarken yılanlara bile seni anlatır şüphen olmasın.Zaten mezar taşında "SENİ SEVMİŞTİM SERSERİ"yazısını görünce anlarsın.Belki bir umut vardı yaşamasında.Ama seninde ciddi olmandı."Bir kaç gün çıkalım" demişsin ona "elma şekeri olur" demişsin.İşte o vurdu senin güzelini.İndi zavallıcığın yüreğine.Şimdi mezarında derin bir uykuda,sevgiside sonsuzlaştı onunla.Aslında o hiç istemedi öldüğünü bilmeni ama dayanamadım işte yazdım.Şimdş ne yaparsın? içermisin? adammı döversin? Sende onu sevmişsin öyle yazmışsın.Öyleyse bırak aşkınız yaşasın...SERSERİNİN ODASINDAKİ NOT:SANA GELİYORUM GÜZELİM SENİ SEVİYORUM GÜZELİM....................... ...........
    Divane
    Divane
    Teğmen
    Teğmen

Kadın

.....SERSERİ..... Empty Geri: .....SERSERİ.....

Mesaj tarafından Divane Çarş. Ara. 24, 2008 9:37 pm

öncelikle sitemize hoşgeldin murat başlangıç güsel Wink
    teşekkür ederiz paylaşımın için Smile dewamınıda bekliyoruz. Wink

Forum Saati Paz Eyl. 22, 2024 6:41 am